esmaspäev, 27. veebruar 2017

Pühapäeval sai katsetatud väikest nii öelda kodutarbeks möeldud soodapritsi. Ostetud automaailmast https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/5987/s114750152/soodapustol_nordblast_hobby . Päris suvaline kompressor seda ära ei toida, aga minuomaga önneks polnud probleeme. Jubedalt peab olema kannatlikust ja järjepidevust, aga töö saab tehtud ilusti. Kindlasti peab olema süsteemil vahel niiskuse filter ja pritsimise ajal kanda maski ja prille. Pärast on suu ja silmad seda manti täis.

Üks tehtud  jupp. Panin ta korra pildistamiseks raami külge koos rummuga. Ise olen tulemusega väga rahul, pind ilusti hele ja sile.(pildil on jäänud mingi vari peale, siis tundub,, et ühest kohast tumedam. Diffril tuleb veel mutrid uute vastu vahetada siis korras.
Lisaks sain kätte ka pöiad värvimisest. Kuna hetkel ise ei saa värvida, siis lasin need ära teha, saab hakata kokku laduma. Pole kodaraid ladunud ja velge rihtinud, saab olema huvitav. Kindlasti tuleks teha abirakis, kus vahel seda hiljem paika ajada.
Hetkel on muidugi veel see väike probleem, et ühe velje jagu kodaraid on ainult olemas. Peab mingi hetk uuesti võhmas ära käima ja ühe jooksu jagu kodaraid juurde tooma. Lisaks tuleks tellida veel pöiavöö ja siselohv.

Kuna algne ruum, kus värvitöid tegin on muutunud pigem metallitöö ja kokkupaneku ruumiks, siis sai pühapäeval alustatud ka järgmise ruumi puhastamisega ja ehitamisega. Hetkel teen veel veljed valmis ja siis keskendud värvimis ruumi ehitusele, sest ilma selleta läheks raskeks.

See annab vöimaluse koguda mötteid ja ideesid projekti jaoks .


Kuulmiseni.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar